İÇERİKLERİMİZ
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
A
ALOE VERA

C ve E Vitaminleri, mineraller, proteinler ve enzimler açısından oldukça zengindir. Cildinizi korumak ve ihtiyacı olan nemi geri kazandırmak için antioksidan özelliklere sahiptir. Aloe Vera, binlerce yıldır çeşitli kültürlerde tıbbi amaçlar için kullanılmıştır. Cildi besler, yeniler, yaşlanmaya karşı savaşır.

ASKORBİL GLUKOZİT

Kolajen üretimini artırır, yaşlanmayı geciktirir, cildi aydınlatır ve ışıltılı bir görünüme kavuşturur. Kolajen yapı azaldığında cilt kırışıklığı artar, bu nedenle askorbil glukozit bir antioksidan görevi üstlenerek cildin parlak, genç görünmesini sağlar. Leke karşıtı antioksidanlarla birlikte oldukça destekleyicidir.
ALPHA GLUCOSYL HESPERİDİN

Glukoz ve hesperidin ihtiva eder. Kan dolaşımı hızını artırır. Cildin pigmentasyonu üzerinde etkilidir. Aydınlatıcı ve beyazlatıcı özelliği vardır. Gözaltı torbalarının ve gözaltı morluklarının giderilmesine yardımcı olur.

ARGAN

Vitamin, antioksidan ve yağ asitleri açısından son derece zengindir. Yaşlanmayı geciktirir, yeniden yapılandırıcı bir özelliğe sahiptir. Yara izlerini önlemeye yardımcı olur. Akne ürünlerini destekleyicidir. Kuru saçlar ve hassas tırnaklar için de özellikle besleyicidir.
AYÇEKİRDEK YAĞI

Yüksek düzeyde Omega 9 asidi içerir. Cilt için çok etkili bir nemlendiricidir. A, B, C ve E vitaminlerinin yanı sıra demir, potasyum ve kalsiyum içeriğiyle de cilt sağlığını destekleyicidir.

AVOKADO YAĞI

Özellikle yaşlanan ciltler için son derece destekleyicidir. A, D ve E vitaminlerinin yanı sıra Omega 3 asidi açısından da zengindir. Bu içerikleri sayesinde cilt için koruyucu bir bariyer görevi görür. Güneş yanıklarına karşı destekleyicidir ve kolajen üretimine katkı sağlar. Kaş ve kirpik dökülmelerine karşı engelleyicidir. Çok etkin hidrasyonu sayesinde cildin pürüzsüzleşmesine katkıda bulunur. Cildi derinlemesine nemlendirir.

ARDIÇ

Ciltteki enfeksiyon riskini önleyen bir yapısı vardır. Cildin toksinlerden arınmasında yardımcı rol üstlenir. Saç derisini ve diplerini güçlendirir. İltihapların giderilmesinde destekleyicidir.

AYNISAFA

Cildin yumuşatılmasında çok etkindir. Özellikle derideki gerginliği yatıştırır ve stresi hafifletir. Nemlendirici özellikler açısından zengindir. Yanıklar, kesikler, egzamalar, iltihaplar, böcek ısırıkları ve döküntülerin giderilmesinde yardımcı rol üstlenir.

B
BİBERİYE

Antibakteriyel olarak oldukça zengin bir içeriği vardır. Ciltte sivilceye neden olan bakterilerin azaltılmasına yardımcı olur.

BURİTİ YAĞI

Yağ asitleri açısından zengindir. Bu zenginliği sayesinde lipitlerin yenilenmesine ve koruyucu lipit tabakasının yeniden yapılandırılmasına katkı sağlar. Daha nemli ve sağlıklı görünen bir cilt için destekleyicidir. UV ışınlarına ve olası hasarlara karşı koruyucudur.

C
ÇAY AĞACI

Ciltte sivilcelere neden olan bakterileri azaltmaya yardımcı olur. Doğal antibakteriyel özelliğe sahiptir.
ÇAM TÜRPENTİN

Güçlü bir antibiyotiktir. Saç dökülmesine karşı saç derisini destekler. Saçlara parlaklık ve canlılık katar. Yağlanmayı önler. Saç köklerinin beslenmesinde ve onarımında yardımcı rol üstlenir. Doğal bir kepek karşıtıdır.


ÇİNKO

Cildi ve saçı güçlendirir, sürekli tazelik hissi sağlar. Bakteriyel organizmaların büyümesini ve bakteri kökenli kokuyu engeller.

D
DENİZ BÖRÜLCESİ EKSTRESİ

Anti aging bakımı destekleyen içeriğe sahiptir. Çok yüksek oranda hücresel hidrasyon sağlar ve su tutma yeteneğini arttırır.
F
FRANKİNCENSE

Akgünlük (Boswellia) ağacının reçinelerinden su buharı distilasyon yöntemi ile elde edilir. Pürüzsüz bir cildi destekler. Cildi nemlendirir. Kırışıklık, yaşlılık lekeleri, yara ve çatlak izlerini azaltma noktasında destekleyicidir. Antibakteriyel bir etkisi vardır.

H
HİNT YAĞI

İçeriğini oluşturan yağ asitleri cilt için oldukça besleyicidir. Kirpiklerin uzaması ve kaşların büyümesi konusunda yardımcıdır.


HYALURONİK ASİT

Cilt dokusunu ve cilt bariyerini destekler, kırışıklıkları azaltır, hidrasyonu artırır. İyi korunan sağlıklı bir cildin olmazsa olmazıdır.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Yağ asitleri ve proteinler açısından çok zengindir. Yüksek düzeyde E vitamini içerir ve cildin sağlıklı gelişimi konusunda destekleyicidir. Cildi yumuşatır, besler ve nemi dengeler. Antibakteriyel bir yapısı vardır.

J
JOJOBA

Cildi koruyan bir yapısı vardır. Özellikle açık havada çalışanlar ve hava kirliliğine maruz kalanlar için çok önemlidir. Kuru ve işlem görmüş saçları besler, korur. Saçların yağlı ve cansız kalmasını engeller. İçerdiği A, D ve E vitaminleriyle cilt sağlığını sürekli olarak destekler. Böylece yaşlanmaya ve kırışıklığa karşı da korur. Doğal olarak antibakteriyeldir.

K
KAFUR

Çok güçlü bir antiseptiktir. Cilt tarafından çok hızlı bir şekilde emilir ve bu yönüyle etkin bir iltihap önleyicidir. Ciltteki yanıkların ve mantarların giderilmesinde yardımcı rol üstlenir. Saç dökülmesine karşı savaşır.

KARİTE YAĞI

Shea meyvesinden elde edilen doğal bir yağdır. Cildi yoğun bir şekilde besler ve nemlendirir. Yaşlanma karşıtı bir yapısı vardır. Rüzgâr ve güneş yanıkları gibi kış koşullarına karşı da son derece destekleyicidir. Bebeklerde döküntülerin giderilmesinde de destekleyicidir.

KİL

Hücre yenileyicidir. Kolajen oluşumunu destekler ve böylece yaşlanma karşıtı bir bakım sağlar. Yanıklara ve kızarıklıklara karşı savaşır. Tıkanıklığın azaltılmasına yardımcı olmak için deriden toksinleri çeken bir yapısı vardır.
KONJAC

Demir, potasyum, fosfor ve kalsiyum gibi mineraller açısından zengindir. Cilt gözeneklerini derinlemesine temizler, pürüzsüz ve yumuşak bir cilt dokusu sağlar. Cildi her mevsimde besler ve nemlendirir. Cildin pH seviyesini dengeleme noktasında çok destekleyicidir.

KEKİK

Cilt bakımında vazgeçilmez bir nemlendiricidir. Özellikle dokuların temizlenmesinde destekleyicidir.
KIRMIZI MANDALİNA KABUĞU

Cilt bakımında oldukça etkin bir antibakteriyeldir. Tıkalı gözeneklerin açılmasında yardımcıdır. Ciltteki çatlak ve yara izlerinin giderilmesinde destekleyicidir.

KARANFİL TOHUMU

Zengin bir potasyum ve manganez kaynağıdır. Doğal bir antibakteriyeldir. Çürüklerin, yanıkların, mantarların giderilmesinde yardımcı rol üstlenir.

L
LAVANTA

Sakinleştirici bir aroması olan lavanta, cildi temiz tutmak için yüksek antibakteriyel bir özelliğe sahiptir. Aknelere, yanıklara, mantarlara, yaralara karşı destekleyicidir.

LİMONOTU

Antibakteriyel ve antiviraldir. Cildi canlandıran ve tazeleyici bir yapısı vardır.

LİMON KABUĞU

Ciltteki yağı dengeleme ve gözenekleri arındırma noktasında son derece önemli bir destekleyicidir.

M
MELALEUCA AĞACI

Dokuları sıklaştıran yapısıyla yaşlanma karşıtıdır. Aknelerin, çıbanların, yanıkların, kesiklerin, böcek ısırıklarının, lekelerin ve yaraların giderilmesinde destekleyicidir. Ciltteki yağı dengeleyen bir yapısı vardır.

N
NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞI

Sağlıklı yeni hücreleri destekler. Kuru ve olgun ciltleri besler. Cildi hem nemlendirir hem de korur. Yaşlanmayı önler. Küçük cilt tahrişlerinin giderilmesinde destekleyicidir.
NANE

Ciltte leke kontrolünü sağlar. Akne ve saç kurdu giderilmesinde destekleyicidir. Oldukça canlandırıcı bir yapısı vardır.
O
OKYANUSYA SAFRANI YAĞI

Kuru ciltler için etkin bir bakım sağlar. Yüksek düzeyde karoten ve A vitamini içerir.

OKALİPTÜS

Antibakteriyel bir yapısı vardır. Ciltte canlandırıcı bir görev üstlenir. Doğal leke kontrolü sağlar. Gözeneklere nefes aldırır. Siyah noktaların giderilmesinde destekleyicidir.

P
PAPATYA

Cilt bakımı için oldukça doğal bir besleyicidir. Antibakteriyel ve antiviral bir yapısı vardır. Cildi hem nemlendirir hem de temizler. Ciltteki gerginliği yatıştırır, yanıklara karşı destekleyicidir.
R
RETİNAL

Cilt bozuklukları karşısında önemli bir destekleyicidir. Cildin elastikiyetini artırır. Dermal kalojen kalınlığını artırır. Kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltır. Nemlendirmeyi destekler, ciltteki damarlanma belirtilerini hafifletir.

ROUCOCU YAĞI

Antioksidan özelliğe sahiptir ve toksin içermez. Güneş bakımı için çok besleyici bir içerik sunar. Cilde rengini veren ve bronzlaşmayı kolaylaştıran doğal pigment melaninin üretimini destekler. Cildi güneşe hazırlar ve bronzluğun daha uzun sürmesini sağlar. Cildi sürekli nemlendirir ve besler. Antibakteriyel ve antiseptiktir.

S
SEDİR AĞACI

İçeriğindeki alfa-sedrin, beta-sedrene ve sedrolün nedeniyle güçlü bir antimikrobiyal ve antifungal etkiye sahiptir. Analjezik ve antienflamatuar yatıştırıcı özellikler sunar. Saç dökülmesini önleme noktasında çok etkin bir yardımcıdır. Kepeklenme karşıtıdır.
SELVİ

Antibakteriyel bir yapısı vardır. Mantar önleyici özelliği sayesinde kepek giderilmesinde yardımcı rol üstlenir. Saç derisindeki pullanma ve kaşıntı semptomlarına karşı savaşır. Saç dökülmesine karşı etkilidir. Saç derisini güçlendirme ve yenileme konusunda oldukça doğal bir destekleyicidir.
SİYAH FRENK ÜZÜMÜ

Son derece yüksek bir GLA (gamma-linoleic acid) kaynağıdır. Ciltte oluşan hassasiyete ve yanıklara karşı yatıştırıcı bir rol oynar. Cilt bariyerinin güçlenmesi noktasında destekleyicidir.
SERAMİD

Doğal cilt bariyerinin restorasyonunu arttırır. Lipit bariyeri oluşturur. 
Strese, bağışıklık sorunlarına, alerjilere ve UV ışığına karşı koruyucudur. İstenmeyen bakterileri dışarıda tutar.
T
TAMANU YAĞI

ntibakteriyel ve antiparazit bir yapısı vardır. Cildi nemlendirir, besler ve sürekli destekler. Özellikle üst deri tabakasının hücrelerini yeniden yapılandırma noktasında katkı sağlar. Böylece güneş yanıklarının, çatlakların, kızarıklıkların ve iltihapların giderilmesinde rol üstlenir.

TATLI PORTAKAL KABUĞU

Cilt bakımında antibakteriyel bir özelliğe sahiptir. Cilt derisindeki stresi ve gerginliği hafifletme konusunda destekleyicidir.

TEFARİK

Yaşlanma karşıtı bir yapısı vardır. Cildi tazeleme ve yenileme noktasında destekleyicidir. Cilt gözeneklerini ferahlatır.
V
VETİVER

Yaşlanma karşıtı bakımda çok etkin bir yardımcıdır. Çatlak ve izlerin görünümünün engellenmesinde destekleyicidir. Cilde elastikiyet katar.
Y
YASEMİN

Çok güçlü, doğal bir antiseptik ve dezenfektandır. İçeriğindeki benzaldehit, benzoik asit ve benzil benzoat gibi bileşenler; mikroplara, bakterilere, mantarlara karşı destekleyicidir. Antiviral bir özelliği vardır.
Z
ZENCEFİL

Antioksidan açısından son derece zengindir. Cilde doğal ve sağlıklı bir görünüm kazandırma noktasında önemli bir destekleyicidir. Ciltteki lekelerin ve siyah noktaların giderilmesinde yardımcıdır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.